Which facility do you like

Developed in conjunction with Ext-Joom.comlogoscbt

Announcements

Топлото време и пеколните температури повторно ни се враќаат овој месец.

Најдоброто место за разладување покрај вода, вистинска забава, супер опуштена атмосфера и спас од горештините е Vip АКВА ПАРКОТ. Дали сте за опуштање во мрзливата река, спуштање по супер забавните тобогани или уживање во базенот со бранови сето тоа ќе го најдете во Vip АКВА ПАРКОТ. Да не ги заборавиме и најмалите кои што може да се забавуваат во детското катче со содржини специјално прилагодени за нив. Водени лудоии за сите генерации.

Повелете, Ве очекуваме секој ден од 10 до 19 часот.

Vip АКВА ПАРК

СПОРТСКИ ЦЕНТАР БОРИС ТРАЈКОВСКИ

Read more...

Ви претставуваме нова содржина, нов простор во Спортскиот Центар БОРИС ТРАЈКОВСКИ за сите љубители на пинг-понгот

Read more...

Од 29.08 до 02.09 2018 година, на две сцени, надвор и внатре во Спортскиот Центар Борис Трајковски

Read more...

Отворена нова сезона на „ИЗНАЈМИ ВЕЛОСИПЕД - АЈДЕ ДА ВОЗИМЕ ЗАЕДНО„

Read more...